Durų užpildai

LMDP

LMDP

LMDP (laminuota medžio drožlių plokštė) – viena populiariausių medžiagų, naudojamų šiandienos baldams gaminti. Didelis spalvų, paviršiaus struktūrų ir blizgesio pasirinkimas leidžia patenkinti skirtingus užsakovų poreikius.
Daugiau

Stiklas

Stiklas

Stumdomų durų užpildams siūlome platų stiklų asortimentą: dažyti, padengti aukštos kokybės dažais ir laku, raštuoti skaidrūs ir bronziniai, matiniai, bronziniai matiniai, skaidrūs, grūdinti stiklai, o taip pat klijuoti apsauginėmis ir dekoratyvinėmis plėvelėmis.
Daugiau

Oda

Oda

Odos durų užpildai sukuria prabangos, rafinuotumo įspūdį. Puikiai tinka bibliotekai, darbo kambariui, poilsio kambariui, ar bet kuriai kitai namų erdvei.
Odos spalvų paletė yra labai plati, nuo smėlinės rudos spalvos iki tamsiai mėlynos arba žalios. Ir, žinoma, prabangi raudonmedžio spalva. Mes tikrai turėsime Jums ką pasiūlyti.
Daugiau

Tapetai

Tapetai

Tapetai – gerai žinoma ir labai paplitusi patalpų dekoravimo priemonė. Jais taip pat dekoruoti galima ir baldus – spintų stumdomas duris. Popieriniai tapetai, viniliniai tapetai, foto tapetai, natūralaus pluošto tapetai, plaunami ir dažomi tapetai. Ilgaamžiai, išskirtinių raštų tapetai vertinantiems unikalumą.
Daugiau

Rattan

Rattan

Dizaineriai visame pasaulyje naudoja rataną savo projektuose kaip pagrindinę baldinę medžiagą, taip pat juo puikiai papildo ir praturtina interjerą ar suteikia jam egzotišką ir pabrėžiančią išvaizdą.
Daugiau

Spauda

Spauda

Fotospauda – tai elegancija, jaukumas ir orginalumas. Fotospauda – tai naujas būdas dekoruoti spintos fasadą. Išraiškinga fotonuotrauka arba įvairūs teminiai raštai gali būti ta detalė, kuri pagyvins ir suteiks interjerui išbaigtumo. Pagyvinkite spintą. Pasirinkite vieną iš daugelio fotospaudos dizainų.
Daugiau

Veidrodžiai

Veidrodžiai

Veidrodžiai ne tik optiškai praplečia erdvę, papildomai padaro patvaresnes duris, bet ir suteikia galimybę derinti skirtingus durų užpildų tipus ir sukurti išskirtinai šviesų interjerą namuose.
Daugiau

Plėvelės

Plėvelės

Plėveles ant stiklo – praskaidrins Jūsų gyvenimą. Su dekoratyvinėmis plėvelėmis galima sukurti originalias, neribojančias erdves, išsiskirti netradiciniais dizaino elementais.
Daugiau

Dažyta plokštė MDF

Dažyta plokštė MDF

Dažyta plokštė – tai drąsus žingsnis ekstravagantiškumo link. Tai lengvumas ir patvarumas viename. Net ir išrankiausias vartotojas suras sprendimą savo būsto interjerui.
Daugiau

Faneruota plokštė

Faneruota plokštė

Faneruota plokštė dengta natūraliu medienos lukštu, kuris yra labai plačiai naudojamas. Tai unikalus pasirinkimas žinantiemms savo poreikius.
Daugiau