Klientams

Kodėl KOMANDOR?

KOMANDOR spintos – kokybės pavyzdys. Šios firmos prekinis ženklas žinomas ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. KOMANDOR distributorių tinklas Europoje – pats didžiausias.

KOMANDORUI suteiktas tarptautinis kokybės sertifikatas ISO 9001 : 2000.
Jis išduotas nepriklausomų ekspertų ir yra pats prestižiškiausias iš visų kokybės liudijimų.

KOMANDOR gamykla

KOMANDOR firma yra vienintelė KOMANDOR sistemos gamintoja ir savininkė. Ilgai buvo galvota – kur turėtų būti Komandor gamykla? Sprendimą lėmė keleta priežasčių:

Europa pasirinkta todėl, kad po didžiųjų 1990 metų politinių pervirsmų joje prasidėjo sparti eksporto plėtra.
Lenkija- Europos centras, Europos sąjungos narė, joje stabili ekonominė padėtis ir pačios priimtiniausios investavimo į gamybą sąlygos.
Radom miestas yra dviejų didžiausių Lenkijos magistralių sankirtoje. Jame yra daug puikių, kvalifikuotų indžinierių bei kitų specialistų.

Šių palankių aplinkybių dėka pavyko įkurti didžiulę, galingą gamyklą, kuri savo darbuotojams suteikia ne tik puikias darbo sąlygas, bet ir patikimas socialinias garantijas, kurios gerokai lenkia dauguma Europos ar Amerikos firmų.
Kiekvienas apsilankęs šioje gamykloje maloniai nustemba, kad švara ir tvarka gamyboje, lenkia net garsiąją McDonalds tvarką.

KOMANDOR Lenkijoje įdiegė tobulą darbo valdymo sistemą, šiandien ja sėkmingai naudojasi Vokietija, Prancuzija ir kitos valstybės.

Slankiojančių durų rinkoje, būtent KOMANDOR yra tobulumo pavyzdys. Gamyklą sudaro 9000m2 gamybinės ir 2000m2 biuro patalpos. Didelio sandėlio dėka, firma pastoviai turi visą produkcijos asortimentą. Dėl to KOMANDOR partneriai neturi problemų dėl nepilnai įvykdytų užsakymų.

Žinoma, KOMANDOR firmai pats lengviausias sprendimas būtų buvęs – gamyba Kanadoje. Arti medžiagų tiekimas, turintys patirties, kvalifikuoti inžinieriai… O produkcija partnerius pasiektų per 6 savaites. Bet KOMANDOR rado geresnį sprendimą – įdiegė Europoje naujausias technologijas ir organizavo gamybą. Tai ir buvo pats teisingiausias žingsnis KOMANDOR firmos istorijoje ir būtent jis lėmė šiandienos sėkmę.

Dabar KOMANDOR yra dešimčių firmų savininkė, kurios išsidėsčiusios visame pasaulyje. Su šimtais firmų bendrauja frančizės sistema. Su KOMANDOR prekiniu ženklu dirba tūkstančiai firmų. Daugiau nei 40-tyje pasaulio šalių, KOMANDOR tapo solidžiu partneriu įvairioms kompanijoms, pagrinde Europoje, Pietų Amerikoje, Brazilijoje, Kinijoje ir t.t.

Jeigu žmogus nors kartą susidūrė su stumdomomis sieninių durų konstrukcijomis, jis negalėjo negirdėti apie KOMANDOR sistemas. Šioje syityje tokių rezultatų nepasiekė nei viena firma.