Darbo schema

Tik 7 žingsniai iki svajonės

[one_third last=”no”] Projektuotojo iškvietimas.
Turite naują idėją, kaip atnaujinti savo namus ar biurą? O galbūt norite išgirsti profesionalo nuomonę? Bet kokiu atveju, skambinkite mums.[/one_third]

Projektavimas Jūsų namuose.
Mūsų specialistai atvyks į jūsų namus ar biurą išklausyti Jūsų norus ir pasiūlyti keletą sprendimo variantų. Nepamirškite, dizaineris būsite būtent JŪS! Pasirinkite bet kokias spalvas, medžiagas – iki smulkiausias detalės, nurodykite, kiek ir kuriose vietose turi būti lentynos, metaliniai krepšiai, batų lentynos, vamzdžiai – o mūsų ekspertai iš techninės pusės padarys viską, kad Jūs įgyvendintumėte savo svajonę.

Projektavimas KOMANDOR Designer programa.
Tik mes vieninteliai Lietuvoje turime unikalią licenzijuotą Komandor Designer programą. Jos pagalba operatyviai ir kokybiškai suprojektuojame Jums spintas, stumdomas duris, pertvaras ir t.t.

Sutarties pasirašymas.
Beliko sulaukti galutinio Jūsų sprendimo. Apsvarstykite visus mūsų duotus patarimus ir imkitės paskutinių veiksmų – pasirašykite užsakymo sutartį.

Gamyba.
Prasideda labai rimtas darbas paversti Jūsų svajones realybe – ar tiksliau į baldus. Visos Jūsų idėjos, eskizai, nurodymai – įgaus gyvybę mūsų gamykloje. Savo svajonių interjerą gausite aukštos kokybės ir tikslumo.

Montavimas.
Šiuo metu į Jūsų namus važiuoja baldų kompanija su atskiromis baldų dalimis. Mūsų patyrę meistrai greitai, tyliai ir švariai surinks visas Jūsų svajones į vientisą kūrinį. Jūs net nepastebėsite, kaip turėsite naują, madingą interjerą!

Darbo prieimas.
Štai ir viskas! Greitai, kokybiškai ir profesionaliai – neveltui – apie spintas ir stumdomas sistemas žinome viską!