Kompiuterinė programa KOMANDOR

Kompiuterinė programa Designer – tai unikali programa, skirta spintų su stumdomomis durimis projektavimui. Ji atlieka tris pagrindines funkcijas:


1. Greitas spintų su stumdomomis durimis bei drabužinių projektavimas;
2. Tikslus projekto kainos nustatymas;
3. Gamybos, gamybinių žaliavų bei įmonės buhalterijos valdymas.
Tiesiogiai vartotojas susiduria su 1-uoju ir 2-uoju punktu, tačiau ir 3-sis punktas yra toli grąžu, ne paskutinėje vietoje. Juk nuo jo priklauso gaminio pagaminimo kokybė bei tikslus žaliavų nustatymas (klientas nepermokės dėl kokių nors netikslių žaliavų paskaičiavimo, gamybinio broko ir t.t.)

1-osios funkcijos pagalba užsakovas turi puikią galimybę pats sukurti savo svajonių spintą, firmos ''EMIRA'' salonuose arba net savo namuose. Tai lyg įdomus žaidimas, kurio metu galite keisti spintos formą, spalvą ir t.t.
2-oji funkcija labai praktiška – užsakovas iškarto gali sužinoti tikslią gaminio kainą. Labai įdomu tai, kad projektavimo metu Jūs matysite kaip keičiasi spintos kaina, nuimant ar pridedant įvairius elementus, keičiant medžiagas ir t.t. Jūs turite puikią galimybę priderinti projekto kainą prie savo finansinių galimybių.
PASTABA: Spintos kaina gali neatitikti salone paskaičiuotos kainos todėl, kad projektuotojui matuojant tikslius matmenis, gali reikėti papildomų elementų spintai. Tačiau, projektuotojo paskaičiuota kaina, jau yra galutinė. Duomenų bazė ir salonuose ir pas projektuotoją – ta pati. Tad medžiagų, konstrukcijų ir kitų elementų kainos yra vienodos, gali tiesiog skirtis projektai.
Ir 3-ioji funkcija garantuoja gaminio pagaminimo kokybę, bei darbų operatyvumą.