Apie KOMANDOR

KODĖL “KOMANDOR”?

Lengviau apsispręsti, kokios stumdomų durų sistemos norite, bus tuomet, kai susipažinsite su pasirinkto gamintojo produkcijos savybėmis ir teikiamų paslaugų kokybe. Koncernas KOMANDOR- tarptautinis stumdomųjų durų sistemų gamintojų lyderis. Ilgametė patirtis suteikė įmonei gerą reputaciją pasaulinėje rinkoje. Lenkijoje koncernas KOMANDOR turi didžiausią platinimo tinklą, kuris klientams suteikia kompetentingą ir profesionalią pagalbą. Projektai ir projektuotojų konsultacijos teikiamos nemokamai, o projektuotojų apsilankymą galite užsisakyti užpildę blanką mūsų skiltyje UŽSISAKYKITE NEMOKAMĄ MATAVIMĄ arba telefonu 8 612 23300.

Originalios UAB KOMANDOR produkcijos kokybę lemia aukščiausios kokybės medžiagų naudojimas. Apatinis ratukas (elementas, ant kurio laikosi visas durų svoris) yra labai tvirtas. Jis pagamintas iš plieno, taigi jam suteikiama 10 metų garantija. Naudojame reguliuojamus varžtus, kurie leidžia duris pritaikyti prie sienos, turinčios iki 2 cm. siekiančius paviršiaus nelygumus. Ratukai sutepami specialia grafitine alyva. Kitas labai svarbus elementas, užtikrinantis komfortą naudojant gaminį, yra viršutinis sutvirtinimas (bėgelis), kuris atlieka spintos durų jungiamojo elemento funkcijas. Jį sudaro du nepriklausomai vienas nuo kito besisukantys ratukai. Taip durys išlaikomos vertikalioje padėtyje, o kartu užtikrinamas lengvas durų slinkimas bėgeliais.

UAB KOMANDOR turi didelį ir asortimentą aksesuarų (krepšelių, stalčių, pakabų), kurie suprojektuoti specialiai mūsų sistemoms.
Norėdamas suteikti dar daugiau patogumo savo klientams, koncernas KOMANDOR sukūrė specialią kompiuterinę programą, kurios dėka gaminius projektuoti galima pardavimo vietoje ar net kliento namuose. Ši programa leidžia klientui iš karto matyti pageidaujamo gaminio projektą ir koreguoti jį pagal savo nuožiūrą. KOMANDOR programa leidžia iš karto suskaičiuoti ir tikslią gaminio kainą, taigi klientas iš karto gauna informaciją ir apie projektą, ir apie jo kainą. Pasiūlymo kaina montavimo metu nesikeičia, tad klientas nepatirs jokių nenumatytų išlaidų.
Savo programos dėka galime aptarnauti net reikliausius klientus- tiek fizinius asmenis, tiek ir įmones.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *